Vitajte v našom internetovom obchode

Naša spoločnosť je zameraná na poskytovanie najvyššej kvality produktov a služieb za tie najvýhodnejšie ceny na trhu.

Jednou z našich hlavných priorít je poskytovanie špičkovej zákazníckej podpory. Sme vždy k dispozícii na telefóne alebo na live chate, aby sme pomohli zákazníkom s akýmkoľvek dotazom alebo problémom, ktorý by mohli mať.

Okrem neustálej zákazníckej podpory sme hrdí na to, že ponúkame vysokú kvalitu produktov za najvýhodnejšie ceny na trhu. Naši zákazníci môžu byť istí, že vždy dostanú najlepšiu hodnotu za svoje peniaze.

Sme tiež flexibilní, pokiaľ ide o možnosti platby. Ponúkame platbu kartou cez platobnú bránu ComGate, platbu prevodom na účet alebo platbu na dobierku pri prevzatí. Takisto sme schopní vybaviť objednávky expresne a doručiť ich do 24-48 hodín, pričom objednávky vytvorené do 14:00 odosielame ešte v ten istý deň.

Zákazníci, ktorí nakupujú u nás pravidelne alebo uskutočňujú väčšie objednávky, môžu získať zľavy a výhody. Ponúkame tiež výhodné ceny pre našich B2B / veľkoobchodných zákazníkov.

V našom internetovom obchode nájdete širokú škálu materiálov na podlahové kúrenie, ktoré sú vhodné pre každú potrebu a rozpočet.

Veríme, že naši zákazníci sú spokojní nielen s našimi výrobkami, ale aj s našimi službami a prístupom. Sme hrdí na to, že sme si získali dôveru zákazníkov po celom Slovensku a budeme sa naďalej snažiť poskytovať najlepšie služby a kvalitné produkty. Ak máte nejaké otázky alebo potrebujete pomôcť s výberom, neváhajte nás kontaktovať, veľmi radi vám pomôžeme.

Nákupný košík